Dodavatelé

Vyberte u našich dodavatelů a objednejte u nás...

 • Lumco spol. s r.o. - logo
  Lumco spol. s r.o.

  Společnost se od roku 2004 soustředí na dovoz kvalitního nábytku s klasickým i moderním designem a jeho velkoobchodní prodej. Nově jsme se zaměřili i na výrobu čalouněných sedacích souprav a pohovek.

  http://www.lumco.cz

 • MEBLOHAND - logo
  MEBLOHAND

  Firma se zabývá výrobou sedacích souprav, rozkládacích pohovek na přechodné i trvalé spaní. Je možno vybrat čaloun dle přání zákazníka.V našem sortimentu dále najdete skříně, pc stoly, komody, obývací stěny, kuchyňské linky. Vše za dostupné ceny.

  http://meblohand.home.pl

 • MI-KO NÁBYTEK s.r.o. - logo
  MI-KO NÁBYTEK s.r.o.

  MI-KO nábytek s.r.o. je společnost specializující se na prodej židlí a stolů.

  Nabízíme širokou škálu židlí, barových židlí a stolů, které jsou určeny nejen pro domácnost, ale i do restaurací, hotelů...    Díky vlastní výrobě stolů nabízíme možnosti lépe vyhovět požadavkům zákazníka výrobou atypických rozměrů, u židlí je to pak možnost změny potahů.

  http://www.mi-ko.cz/

 • Nábytek Mikulík - logo
  Nábytek Mikulík

  Rodinná nábytkářská firma Nábytek Mikulík byla založena v roce 1989 panem Františkem Mikulíkem jako klasická truhlářská výroba se širokým zaměřením od klasických truhlářských výrobků až po nábytek. Postupným vývojem se začala specializovat na výrobu a prodej bytového nábytku.

  Pravidelně každým rokem přináší zákazníkům NOVÉ KOLEKCE nábytku, ve kterých jsou promítnuty nejnovější novinky a trendy.

  http://www.nabytek-mikulik.cz/

 • NÁBYTEK MONARC s.r.o. - logo
  NÁBYTEK MONARC s.r.o.

  Český výrobce s tradicí od roku 1991. Vyrábíme moderní nábytek za rozumnou cenu. S námi si vybavíte celý byt v jednom stylu.

  Kromě sektorového nábytku pro Vás vyrobíme i nábytek na míru.

  http://www.monarc.cz